Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Gündelik yaşamda insanların farklı farklı dönemsel gereksinimleri olabiliyor. Dahası günümüz insanı adeta zamana karşı yarıştığı için birçok kişinin kendi başına bir iş  yapma şansı olmuyor ve bu noktada da profesyonel olarak gereksinim duyduğu alanda hizmet veren firmalardan alıyor. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti de son yıllarda en sık alınan hizmetlerin başında geliyor. Firmamız da bu alanda son derece profesyonel olarak kurumsal bir yaklaşım ile hizmet veriyor.

İnsanlar evden eve taşınırken, ofislerinizi, işyerlerini başka bir yere taşır iken bu tarz bir hizmet alımına gidebiliyor. Bazen sadece paketleme hizmeti alınabiliyor. Kimi zaman taşınma, depolama gibi hizmetler de ambalajlama ve paketleme sonrası alınabilecek hizmetler arasında gelebiliyor.

Verdiğimiz Hizmetler Hakkında 

Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler elbette eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile sınırlı değil. Çok geniş bir alanda alanında uzman ve profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Fabrika taşıma gibi başlı başına deneyim gerektiren bir iş, eşya depolama, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

Firmamız olması gerektiği gibi sahip  olunması gereken tüm belgelere sahiptir. Alanında uzman, donanımlı, eğitimli mavi yakalı olarak yıllardır bizimle çalışan personellerimiz işini tam bir disiplin ile yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Eşya paketleme ve ambalajlama konusunda titizlikle çalışılır. İlgili ürüne göre doğru paketler seçilerek, doğru ve güvenilir bir biçimde paketleme yapılır. 

Taşıma ve nakliyat süreçlerinde her tür eşyanın sigortası yapılarak kayıp, hasar, çalınma gibi durumlara karşı eşyalarınızın bizim gözetimimizde olduğu sürece gerekli olan tüm tedbirler alınır. 

Fiyatlarımızı Belirleyen Başlıca Unsurlar 

Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ve verdiğimiz diğer hizmetler noktasında fiyatlarımız için de bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız piyasa koşullarına göre son derece uygun olmakla beraber, işin türüne göre farklılıklar arz eder. Bunun yanında toplam eşya sayısı, eşya taşıma dönemlerinde hangi katlar arası eşya taşınacağı, arada yer alan mesafe, sadece paketleme yapılacak paketlenecek olan eşya miktarı, kaç

Etiketler:

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir