Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Taşınma hizmeti almak isteyen kişiler için sigortalı taşımacılık, güvenli taşıma konuları içerisindedir. Ücretsiz expertiz hizmeti sunan firmamız, taşınma gününden önce, keşif ziyareti için ilgili yere gelecektir. Keşif ziyaretinin bazı önemli tarafları vardır. Oda sayısı ve eşyaların durumu hakkında bilgi edinip, taşınma gün için hazırlıklı gelmek adına önemli konular arasındadır.

Sigortalı taşımacılıkta en önemli konu, güncel eşyaların değerinde sigortalanmasıdır. Ücretsiz expertiz hizmeti, firmamızı diğer nakliyat firmalarından ayıran en önemli özellikler arasındadır. Firma olarak kurumsal çalışma ilkelerimiz gereği, müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Arandıktan çok kısa bir süre sonra, taşınacak olan ev ya da ofise ziyarete gidilecektir. Titiz yaklaşımlarımız gereği, taşınma günü için ihtiyatlı davranılacak, fazla sayıda koli temin edilecektir.

Titiz Nakliyat Hizmeti

Firmamız, ofis, evden eve taşımacılık ve fabrika taşımacılığında titiz nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmet alan kişilerin, huzurlu olması için güvenilir nakliyat hizmeti sunulmaktadır.  Ücretsiz expertiz hizmeti, firmamızın tercih edilme sebeplerinden sadece bir tanesidir. Asansörlü taşıma sistemlerimiz, geniş araç filomuz ile her zaman önerilen kuruluşlar arasında yer almaktayız. Firmamız, beyaz eşya, elektronik eşya taşımacılığında da uzmandır. Bu eşyaların paketlenmesi ve taşınması titizlik isteyen konuların başında gelmektedir. Tutma biçimleri bile diğer eşyalardan farklıdır. Özellikle ofis taşımacılığında, elektronik eşyaların taşınması son derece önemli hususlar arasındadır. Yüksek katlı ofisler, dar apartman girişleri bulunan dairelerde taşınma işlemi son derece zor konular arasındadır. Firmamızın asansörlü taşıma sistemleri sayesinde bu durum son derece kolay olacaktır.

Huzurlu ve Rahat Bir Taşınma Süreci

Firmamızdan hizmet alındığı takdirde huzurlu ve rahat bir taşınma süreci gerçekleşecektir. Eşyaların koli ve paket yapılması firmamız tarafından yapılacaktır. Dar kapılardan geçemeyen dolapların da sökülmesi, firmamızca yapılacaktır. Bu dolaplar, yeni taşınılan evde firmamız tarafından monte edilecektir. Dışarıdan marangoz çağırmaya gereksinim duyulmayacaktır. Taşınmak pek çok kişi için stres yaratan konuların başında gelmektedir. Firmamız ile çalışıldığı takdirde bu durum, son derece rahat ve stressiz geçecektir. Taşıma ekibimiz profesyonel olup, alanında tecrübe sahibidir. Güvenli ve huzurlu

Etiketler:

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir